LELOSI bambus materjal


LELOSI-s järgisime trende ja kuulasime oma kliente ning tulemuseks on meie esimene kollektsioon, mis on valmistatud bambusest, revolutsioonilisest jätkusuutlikust materjalist, mis avaldab teile muljet oma lõputu mugavusega. Avastage ainulaadseid disainilahendusi ja riietuge pehmusega, mis võlub teid täielikult.
Tutvustame LELOSI loodud Bamboo Brilliance'it

Bambus armastab päikest, joob päikesekiiri ja sirutab ennast taeva poole. Võib-olla on just armastus soojuse ja valguse vastu see, mis teeb bambusest valmistatud suverõivad nii täiuslikuks. Kergus, hingatavus ja pehmus. Need omadused on saavutatud keskkonnasõbraliku tootmisprotsessi abil, et luua kaunilt elegantseid ja praktilisi esemeid, mis isegi blokeerivad kahjulikke UV-kiiri.

Usume LELOSI-s, et hea väljanägemine on seotud hea enesetundega. Meie eesmärk on, et sa näeksid hea välja ja tunneksid end suurepäraselt – loomulikul viisil. Seetõttu oleme välja töötanud uue revolutsioonilise bambusmaterjali, mis seab moes uued standardid.

Bambusest kangas on hüpoallergeenne, äärmiselt pehme ja laseb nahal hingata. Samal ajal juhib see ära rohkem niiskust kui isegi parim orgaaniline puuvill. Oleme kindlad, et bambusest saab kiiresti üks teie lemmikmaterjale.

Oleme uhked, et oleme valinud pika tee. Moe otseteedel on sageli laastav mõju keskkonnale, kultuurile ja heaolule. Meie uus suvine bambussari on hangitud säästvatest põllukultuuridest ja tootmisprotsess on hoolikalt välja töötatud, et see oleks kooskõlas loodusega. Isegi meie pakend on valmistatud bambusest!

HÜPOALLERGEENNE
SUPERPEHME, SUPERTUGEV
PLANEEDILE HEA
VASTUPIDAV UV-KIIRGUSELE