Kasutades sooduskoodi LELOSI25, saad teise eseme puhul -25% allahindlust 🎁 Iga üle 100 € tellimusega kaasa tasuta kingitus! 🎁 Suvekampaania pikendamine! Veelgi rohkem tooteid! ☀️ TASUTA transport ostule üle 80 €
TASUTA kohaletoomine tellimustel üle 80€
Kiired ja turvalised maksed
Lihtsad tagastused

AIRMESHI KOLLEKTSIOONÕHUVOOL JA MUGAVUS KOGU
PÄEVA JOOKSUL
LUKUGA PUSAD TOPID SPORDIPÜKSID SKORT MEESTE SPORDIPÜKSID

Tutvustame AirMesh kollektsiooni, kus unikaalsed ja julged stiilid põimuvad praktilisusega. Iga selle omanäolise kollektsiooni ese peegeldab ajatut elegantsi ja mugavust, asetades selle moevalikute esikümnesse.

AirMeshi kollektsiooni rõivaste valmistamisel on rõhku pandud sellele, et tunneksite end suurepäraselt igal ajal ja igal pool. Hingav võrk suurendab õhuvoolu, tagades võrratu mugavuse kogu päevaks, olgu see siis täidetud kohustuste või lõõgastavate hetkedega. Unikaalsete disainide ja hoolikalt valitud värvidega saate AirMeshi kollektsiooni loominguliselt ja harmooniliselt miksida ja sobitada, viies oma välimuse täiesti uuele tasemele.

AirMeshiga paistate silma, samal ajal nautides liikumisvabadust igas olukorras.

AirMeshi kollektsioon
Need vööst allapoole ulatuvad lukuga dressipluusid on samal ajal nii meelitavad kui ka mugavad. Tehniline (interlock) trikotaaž tagab täiusliku kuju ja elegantse lõike. Praktilisuse lisamiseks oleme varrukatesse lisanud pöidlaaugud – need sobivad ideaalselt liikumiseks.

AirMesh toppidega astud uude moeajastusse, kus praktilisus põimub harmooniliselt praeguste trendidega igal ajal ja igal pool. Tagaküljel olevad detailid – hingav võrk ja lõhik – tagavad, et paistad rahva hulgast silma. Unikaalsed disainid pakuvad erakordset paindlikkust erinevate välimuste loomisel.

Meie AirMeshi pükste jaoks kasutasime sama materjali, mida te juba teate ja armastate meie retuuside kandmisest. Lisaks tagavad pehmed LELOSI kiud ideaalse sobivuse ning on ületamatud ja puudutusele meeldivad. AirMeshi püksid on seega ideaalne valik peaaegu igaks elujuhtumiks: proovige neid jalga ja olge lummatud nende erakordsest uuest stiilist, mis on ka uskumatult mugav.

Need skortsid on vabaduse ja stiili tunnistus, mis annavad teile võimaluse vallutada iga päeva vankumatu enesekindlusega. Need pikad skortsid on hädavajalikud aastaringselt. Nähke fantastiline välja, nautides samal ajal ainulaadse AirMesh detaili hingavust. Integreeritud retuusid pakuvad ületamatut mugavust, tagades, et saate kogu päeva vabalt ja enesekindlalt liikuda.

Esitleme uhkusega meeste AirMeshi dressipükse, mis on täiuslik täiendus teie igapäevasesse garderoobi. Oleme pööranud erilist tähelepanu mugavusele ja praktilisusele: neil on elastne vöökoht, reguleeritav pingutusnöör ja lukuga küljetaskud kõigi teie vajaduste jaoks. Materjal tagab erakordse pehmuse ja säilitab teie naha loomuliku hingavuse, mis kindlasti rõõmustab iga meest.

KOMBINEERI JA SOBITA

Dressiipüksid, skortsid, topid ja pusad, ühendage need sama disaini nokamütside ja retuusidega!