Kasutades sooduskoodi LELOSI25, saad teise eseme puhul -25% allahindlust 🎁 Iga üle 100 € tellimusega kaasa tasuta kingitus! 🎁 Suve allahindluste laine: sukeldu suvesse ☀️ TASUTA transport ostule üle 80 €

TAGASTUSED

Meie LELOSI-s soovime pakkuda sulle ainult parimaid tooteid, kuid oleme teadlikud, et mõnikord võid soovida siiski oma tellimuse tagastada või toote ümber vahetada. Kui toode ei sobi saad selle tagastada 30 päeva jooksul pärast ostu.

Tagastatud toodete eest maksame sulle raha tagasi. GLS-i transporditeenusega maksab tagastamine 5 € ja see arvatakse sulle tagastatavast summast maha. Kahjustatud või valede toodete tagastamine ja ümbervahetamine on tasuta.

Pärast tagastusvormi täitmist anname sulle võimaluse luua GLS-i transporditeenuse tagastussilt. Pärast seda avaneb täidetav vorm, kuhu saad sisestada oma aadressi ja kontaktandmed ning sulle luuakse silt meie andmetega. Saad selle välja printida ning kleepida ümbrikule või kastile, milles kaubad tagastad ja jätta paki enda poolt valitud GLS-i pakipunkti. 14 tööpäeva jooksul peale tagastatud paki kättesaamist ja sisu ülevaatamist töötleme taotluse.

Soovi korral saad tooted tagastada ka kasutades mõnda teist transporditeenuse pakkujat, kuid seda saad teha omal kulul ning sul tuleb meile edastada ka oma tagasi saadetud paki jälgimisnumber. Saame sinu taotluse rahuldada ainult siis, kui suudame tagastamist jälgida ja kinnitada selle saabumist meie aadressile. Palun saada meile e-kiri aadressile info@lelosi.ee ja me edastame sulle oma kontaktandmed tagastuse jaoks.

Tagastatav toode peab olema algses seisukorras: uus, puhas, sildiga, Lelosi originaalpakendis, pesemata ja kandmata. Jätame endale õiguse keelduda sinu tagastussoovist, kui saame tagasi toote, mis ei vasta nendele tingimustele. Need tingimused ei kehti juhul, kui tagastate toote garantii korras.

Kui soovid täiendavat abi, saada meile e-kiri aadressile info@lelosi.ee ning aitame sinu küsimustele leida vastused.

KUIDAS SAAME SIND AIDATA?