LELOSI hoiab teid soojas kuni 50% allahindlustega - Sügiskampaania 🍂

TAGASTUSED

Püüame teile pakkuda ainult parimaid tooteid, kuid kahjuks oleme teadlikud, et mõnikord peate oma tellimuse tagastama või kaebuse esitama. Kui toode teile ei sobi, saate selle tagastada 30 päeva jooksul pärast ostmist.

Kui soovite tooteid tagastada, anname teile raha tagasi. GLS-i teenusega maksab tagastamine 5 € ja see arvatakse teie tagastatavast summast maha. Kahjustatud ja valesti saadud toodete tagastamine ja ümbervahetamine on tasuta.

Pärast tagastusvormi täitmist antakse teile võimalus luua GLS-i tagastussilt. Pärast seda avaneb taaskord vorm, kuhu saate sisestada oma aadressi ja kontaktandmed ning teile luuakse silt meie saatmisandmetega. Saate selle välja printida ning kleepida ümbrikule või kastile, milles kaubad tagastate, ja jätta see endapoolt valitud pakipoodi. Kui oleme teie paki kätte saanud ja sisu üle vaadanud, töödeldakse taotlust 14 tööpäeva jooksul.

Kui te ei soovi oma tooteid tagastada GLS-i teenust kasutades, saate seda teha oma kulul, kuid peate meile edastama oma paki jälgimisnumbri. Saame teie taotluse rahuldada ainult siis, kui suudame teie tagastamist jälgida ja kinnitada selle saabumist meie aadressile. Palun saatke meile e-kiri aadressil info@lelosi.ee ja me edastame teile oma aadressiandmed.

Toode, mille soovid tagastada, peab olema algses seisukorras: uus, puhas, sildiga, Lelosi originaalpakendis, pesemata ja kandmata. Jätame endale õiguse keelduda teie tagastussoovist, kui saame toote, mis ei vasta nendele tingimustele. Need tingimused ei kehti juhul, kui tagastate vanema toote kahjukaebusena.

Kui vajate abi, saatke meile e-kiri aadressile info@lelosi.ee, ja me anname endast parima, et aidata teil olukord lahendada.

KUIDAS ME SAAME TEID AIDATA?