Kasutades sooduskoodi LELOSI25, saad teise eseme puhul -25% allahindlust Tellides rohkem kui 100 € eest, lisame sinu pakki 🎁kingituse - LELOSI telefonipaela!🎁 Suve allahindluste laine: sukeldu suvesse ☀️ TASUTA transport ostule üle 80 €

MEIE LUGU

Saladuseks on materjal

Täiuslikkust ei pruugi olla olemas, kuid meie LELOSI-s oleme sellele väga lähedale jõudnud. Meie tooteid iseloomustab materjali pehmus, mugavus ja erakordne vastupidavus. LELOSI tehiskiud, on kõige sarnasem tehismaterjal looduslikule orgaanilisele siidile. Õrn, kuid äärmiselt vastupidav kangas on disainitud nii, et see sobiks ideaalselt sinu kehaga ning kangas oleks siidiselt pehme ja õrn sinu naha vastas. Kerge ja elastne materjal võimaldab liigutada sul oma keha piiranguteta.

LELOSI kangas ühendab endas siidi tugevuse, õrnuse ja pehmuse, koos lisatud vastupidavuse ja elastsusega, mis aitavad kaasa jätkusuutlikule kasutusele. Innovatiivne membraan loob õhuvoolu ja imeb niiskust, pakkudes pikaajalist mugavust mitmetes erinevates olukordades. Paljude edasiarenduste ja praktiliste kasutajatestide abil oleme viinud kogu protsessi sellisesse etappi, kus tahame seda innovatsiooni jagada kogu maailmaga. Tahame pakkuda eksklusiivset mugavust meie brändi toodete kasutajatele.

Uuenduslik LELOSI kangas

Leidsime, et kaasaegse teaduse abil saab looduslike kiudude rekonstrueerimine asendada siidikiude ning neid parandada ja tugevdada tehnoloogiliste protsesside abil. Nii nagu maailma tippkokad loovad roogade jaoks oma maitseainesegud, oleme ka meie valinud materjalid, mis tänu unikaalsete omaduste kombinatsioonile pakuvad ülimat mugavust. Nii lõimegi kõige pehmema, tugevama ja samal ajal kõige mugavama kanga, mis sai aluseks meie LELOSI brändi loomisele.

Eriline LELOSI kangas pakub erakordset pehmust, hingavust ja niiskusimavust. Samaaegselt säilitades keha loomuliku soojusregulatsiooni võime. See tähendab, et jahutada füüsilise tegevuse ajal ning anda soojust, kui temperatuur langeb. Teame, et kiirmoe nõiaringis, millel on suur mõju keskkonnale ja inimestele, on oluline mõelda ka rõivaste pikendatud eluea peale. Seepärast oleme muutnud LELOSI rõivad jätkusuutlikuks ja korraliku hoolduse korral vastupidavaks ka nõudlikumates tingimustes. Paneme erilist rõhku elastsusele ja mugavusele. Samuti teame, et sa ei taha riideid, mis on hommikul liiga kitsad ja päeva lõpus liiga lõdvad, panevad naha sügelema või on läbipaistvad. Meie riietega saad tunda ennast eriliselt mugavalt püsides trendika, noorusliku ja värskena.

Mugavus on stiilne

Me teame, et riiete välimus on sulle oluline. Seetõttu pöörame erilist tähelepanu loomingulistele moedisaineritele, kellel on erakordsed ideed. Ainulaadse disaini ja LELOSI kanga ületamatu täiuslikkuse kombinatsioon tagab parima kogemuse, mida suur hulk rahulolevaid kandjaid üle maailma meile kinnitavad. Toodame kõiki oma mudeleid hoole ja suure tähelepanuga, pannes erilist rõhku just kvaliteedile.

LELOSI-s pöörame suurt tähelepanu arengule ja innovatsioonile tekstiilivaldkonnas. Me usume, et meie kliendid väärivad kompromissitut kvaliteeti, mistõttu on meie tooted disainitud järgides jätkusuutlikkuse ja mugavuse visiooni, muutes need lisaks ka keskkonnasõbralikuks.