ABOUT US

Saladuseks on materjal

Täiuslikkust ei pruugi olla olemas, kuid meie LELOSI-s oleme sellele väga lähedale jõudnud. Meie tooteid iseloomustab materjali pehmus, mugavus ja erakordne vastupidavus. LELOSI tehiskiud on parim lähenemine looduslikule orgaanilisele siidile. Õrnad, kuid äärmiselt vastupidavad kiud on disainitud nii, et need sobiksid nagu teine nahk, ning kerge materjal võimaldab teil liikuda ilma piiranguteta.

LELOSI kiud on loodud loodusliku materjali rekonstruktsioonina ja ühendab endas siidi tugevuse, õrnuse ja pehmuse, koos rõhutatud vastupidavuse ja elastsusega, mis aitavad kaasa jätkusuutlikule kasutusele. Innovatiivne membraan loob õhuvoolu ja imeb niiskust, pakkudes pikaajalist mugavust mitmetes erinevates olukordades. Mitmete paranduste ja praktiliste kasutajatestide abil oleme viinud kogu protsessi sellisesse etappi, kus meie materjalid on valmis ennast näitama kogu maailmale. Pakume eksklusiivset mugavust meie kasutajatele, kes tahavad ainult parimat.

Uuenduslik mõtteviis kangastest

Usume, et kaasaegse teaduse abil saab looduslike kiudude rekonstrueerimine asendada siidikiude ning neid parandada ja tugevdada tehnoloogiliste protsesside abil. Nii nagu maailma tippkokad loovad roogade jaoks oma maitseainesegud, oleme ka meie valinud materjalid, mis tänu unikaalsete omaduste kombinatsioonile pakuvad ülimat mugavust. Nii saimegi kõige pehmema, tugevama ja samal ajal kõige mugavama kanga, mis on meie rõivatootmise aluseks.

LELOSI kiud pakuvad erakordset pehmust, hingatavust ja niiskusimavust ning meie rõivad on teile mugavad nagu teine nahk. Samaaegselt säilitavad nad keha loomuliku soojusregulatsiooni võime. See tähendab, et need jahutavad teid füüsilise tegevuse ajal ning annavad soojust, kui temperatuur langeb. Kiirmoe nõiaringis, millel on suur mõju keskkonnale ja inimestele, on oluline mõelda rõivaste pikendatud eluea peale. Seepärast püüame muuta LELOSI rõivad jätkusuutlikuks ja korraliku hoolduse korral vastupidavaks ka nõudlikumates tingimustes. Paneme erilist rõhku elastsusele ja mugavusele. Meile aitab, me ei vaja enam riideid, mis on hommikul liiga kitsad ja päeva lõpus liiga lõdvad, panevad nahka sügelema ja on läbipaistvad. Meie riietega püsid noore, värske ja energilisena.

Kui mugavusest saab teie stiil

Oluline osa heaolust on ka hea välimus, seega pöörasime erilist tähelepanu loomingulistele moedisaineritele, kellel on erakordsed ideed. Ainulaadse disaini ja LELOSI kiudude ületamatu täiuslikkuse kombinatsioon tagab parima kogemuse, mida suur hulk rahulolevaid kasutajaid kinnitab ikka ja jälle. Meie mudeleid toodetakse piiratud koguses ja rõhutades kvaliteeti.

Meie LELOSI-s pöörame suurt tähelepanu arengule ja innovatsioonile tekstiilivaldkonnas. Me usume, et meie kliendid väärivad kompromissitut kvaliteeti, mistõttu on meie tooted disainitud jätkusuutlikkuse ja mugavuse visiooniga, muutes need ka keskkonnasõbralikuks. Meie motiiviks on paremad kiud, mis võimaldavad meie rõivaste kandjale mugavamat elu.