-35% teise eseme puhul. Kasutage allahindluskoodi: LELOSI35.

KKK

Üldised küsimused

Kuidas pesta LELOSI tooteid? Kas ma võin neid kuivatada kuivatis?
Soovitame pesu pesta õrna pesuprogrammiga 30 kraadi juures. Väga oluline on keerata trükised sissepoole.
Kuivatis kuivatamine ei ole lubatud.
Ära kasuta pleegitusvahendit!
Kuidas ma tean, millist suurust valida?
Õige suuruse valimisel saate abi suurustabelist, mis on meie veebisaidil iga toote juures. Kui te ei suuda otsustada sobiva suuruse üle, isegi kui olete tabeli üle vaadanud, võtke meiega ühendust aadressil info@lelosi.ee ja me aitame teid.
Kas LELOSI retuusid on läbipaistvad?
Retuusid ei ole läbipaistvad. Osaline läbipaistvus võib tekkida ainult siis, kui on valitud vale suurus - sel juhul võib materjal olla ülepingutatud, seega on õige suuruse valimine oluline.
Reklaamis, Facebookis, sõbralt... Ma nägin LELOSI toodet, mida kodulehel kollektsioonis näha ei ole. Kas ma saan seda ikkagi tellida?
Kuna meie toodete pakkumisi uuendatakse pidevalt, et need jääksid ainulaadseks, saate valida ainult nende toodete hulgast, mis on meie veebilehel laos. Teised mudelid on kahjuks välja müüdud.
Kas LELOSI retuusid sobivad rasedatele?
LELOSI retuusid on kõrge vöökohaga, väga venivad ja ei tundu piiravad, mistõttu paljud rasedad kliendid armastavad neid kanda. Kuid see sõltub ka kehast, kõhu suurusest jne.
Kas LELOSI retuusid sobivad intensiivseks treeninguks?
LELOSI retuuside materjal erineb oluliselt klassikaliste spordiretuuside materjalist. Paljud kliendid kasutavad neid hea meelega jooga, pilatese ja jalutamise jaoks. Kuid pidage meeles, et intensiivne treening võib kiude kahjustada ja põhjustada nende kulumist.

Maksed, tagastamine ja vahetused

Kuidas ma saan oma LELOSI tellimuse eest maksta?
Meil saab maksta nii kaardi, kui pangaülekandega.
Kuller ei andnud mulle arvet ja/või maksekviitungit. Kas see on normaalne?
Kullerid ei edasta arveid ja need ei kuulu paki juurde. Arve saadetakse automaatselt teie e-posti aadressile pärast saadetise edukat kättesaamist.
Soovin saada oma tellimusele ettevõtte arve. Kuidas ma seda saan?
Saatke meile oma ettevõtte andmed ja nimekiri toodetest, mida soovite tellida, aadressil info@lelosi.ee ja me saadame teile pro forma arve. Juba väljastatud veebiostu arvet ei saa muuta.
Saadud toodete suurus ei sobi mulle. Kas ma saan neid muuta? Milline on tagastusprotsess?
Kahjuks ei ole tagastatud toote ümbervahetamine võimalik. Pärast paki meile tagastamist ja kontrollimist teostatakse tagasimakse teie esialgse tehingu sooritamisel kasutatud maksevahendile, kui ei ole kokku lepitud teisiti. Sama kauba saate aga uuesti tellida.
Saadud tooted ei sobi mulle ja ma tahan need tagasi saata. Kas ma võin seda teha? Milline on tagastusprotsess?
Loomulikult võite need tagastada. Palun otsige tagasimaksevormi. Sealt saate kogu teabe. Kui teil on veel küsimusi, võtke meiega ühendust aadressil info@lelosi.ee ja me aitame teid hea meelega.
Saadud tooted on kahjustatud. Mis ma teha saan?
Palume teil saata meile foto kahjustatud esemetest aadressil info@lelosi.ee. Leiame lahenduse ja anname endast parima, et lahendada probleem teile parimal moel.