Kasutades sooduskoodi LELOSI25, saad teise eseme puhul -25% allahindlust Tellides rohkem kui 100 € eest, lisame sinu pakki 🎁kingituse - LELOSI telefonipaela!🎁 Suve allahindluste laine: sukeldu suvesse ☀️ TASUTA transport ostule üle 80 €

Pühad on lähedal!

Mis on lähedastele kingituste ostmisel kõige raskem? See on otsustamine, valimine ja oletamine, mida saada. Seetõttu oleme koostanud selle käepärase juhendi, mis aitab teil valida parima nende inimeste jaoks, keda te kõige rohkem armastate!
KINGITUSED NAISELE

Kes iganes see eriline daam teie elus ka poleks – tüdruksõber, ema, teie ämm –, need esemed toovad talle kindlasti naeratuse näole.

AVASTA
KINGITUSED MEHELE

Meestele võib kingituse valimine olla palju keerulisem, kuid ka kõige nõudlikumad saavad sellest rõõmu tunda.

AVASTA
KINGITUSED LASTELE

Meie lapsed on meie suurim aare ja pole suuremat rõõmu kui näha, et nende nägu särab, kui nad saavad kingituse, mida nad väga armastavad. Andke neile kõige pehmemast kangast soe kallistus.

AVASTA

TERVELE PERELE

Olgu selleks pere, sõbrad või see eriline keegi, LELOSI on ideaalne kingitus sellele erilisele inimesele teie elus. Valige meie sortimendist kvaliteetsed riided, pidžaamad, aksessuaarid ja palju muud!


AVASTA

Paki lahti rõõmutunne: läbimõeldud väikesed kingitused igaks elujuhtumiks!

Avastage meie kingijuhendist meeldivaid üllatusi! Tutvuge meie võluvate väikeste kingituste valikuga, sealhulgas trendikad lelastikud, stiilsed peakatted, moodsad peapaelad ja mitmekülgsed torusallid. Ideaalsed kõigile teie kinginimekirjas!

Müts Noir

5.00 €

Multifunktsionaalne torusall Violet

6.50 €

Müts Violet

5.00 €

Peapael Black

6.00 €

Müts Vivid

5.00 €
KUID ON KA TEISI VÕIMALUSI!