Kas otsite uusi retuuse, kuid ei tea, mis on meie mudelite vahelised erinevused? Kas soovite midagi mugavat, pehmet, õmblusteta, sooniku või pitsiga? Oleme koostanud käesoleva juhendi oma retuuside kohta, kus on esitletud kõik meie kollektsioonid.

Mis avaldab teile kõige rohkem muljet?

Mittesügelev materjal
Veniv, hingav materjal
Rohkem kui 800.000 rahulolevat klienti
Suur valik erinevaid disainilahendusi
KLASSIKALINE KOLLEKTSIOON

LELOSI retuuside esimene kollektsioon sai kuulsaks oma pehmuse poolest, kuna neid on nahal vaevu tunda. Vahet pole, kas otsite stiilseid riideid tööle või mugavaid riideid vaba aja veetmiseks, on see kollektsioon suurepärane valik. Saadaval on erineva pikkusega retuusid: lühematest hottydest, lühikestest pükstest, bermudast ja caprist kuni klassikaliste pikkade retuusideni. Kuna aga soovisime, et meie retuusid sobiksid igale figuurile, lisasime valiku lühendatud ja pikendatud mudeleid ning lisasuuruse (4XL). Saadaval on üle 100 värvi- ja trükikombinatsiooni, et saaksite leida oma stiilile sobivaima.


Suurepärane elastsus
Kuumust reguleerivad kiud
Materjal, mis säilitab naha loomuliku hingamise
Ainulaadse patenteeritud disainiga

VAATA ROHKEM
SAMBALE KOLLEKTSIOON

Oleme SambaLe retuusid valmistanud kõrgeima kvaliteediga kangastest, mida võite leida ka meie klassikalistest LELOSI paaridest. Need on taevalikult pehmed, lasevad teie nahal hingata ja juhivad niiskust. Veniv materjal ja kõrge pehme vöökoht pakuvad täiuslikku tuge mis tahes tegevuste ajal. Kirsiks tordil on väike peidetud tasku, mis on mugav pangakaardi, vahetusraha või salvrätiku hoidmiseks. SambaLe retuusidega avastad mugavuse ja stiili uue mõõtme, olles samal ajal alati tähelepanu keskpunktis. Tunned end suurepäraselt, sest need rõhutavad teie kumerusi ja näitavad figuuri.

Veniv, hingav ja niiskust imav materjal
Õmblus retuuside tagaosas tõstab esile naiseliku silueti ja rõhutab kumerusi
Kõrge ja pehme vöökoht
Väike peidetud tasku retuuside tagaosas

VAATA ROHKEM
RELAXED KOLLEKTSIOON

Järgime kaasaegseid trende, seega on kõrge ja pehme vöökohaga Relaxed laiad retuusid ideaalne lahendus olukordades, kui te ei soovi kanda kitsaid riideid. Et saaksite välja valida just endale sobiva paari, mõtlesime läbi ka retuuside pikkuse - valida saab nii klassikalise, lühema kui ka pikema versiooni vahel. Valmistuge maksimaalseks mugavuseks Relaxed laiade retuusidega. Need seisavad uhkelt kõigi meie varasemate retuusi- ja püksikollektsioonide kõrval, nii et ärge kõhelge oma valikus.

Pehme materjal, mis säilitab naha loomuliku hingamise
Laiad retuusid
Mugav kõrge vöökoht
Sobivad treenimiseks ja lõõgastavaks tegevuseks, kui soovite mugavust

VAATA ROHKEM
SILHOUETTE KOLLEKTSIOON

Silhouette retuusidel on spetsiaalse lõige rõhutamaks naise figuuri. Tugevdatud õmblused ja kõrge vöökoht tagavad, et retuusid püsivad paigal, olenemata sellest, kui aktiivne te olete. Kangas on kerge ja hingav, mistõttu on need ideaalsed igaks tegevuseks või sündmuseks. Neid on saadaval mitmesuguste trükiste ja värvidega, alates klassikalisest mustast kuni julgete erksate värvideni. Kollektsioon Silhouette on kombinatsioon moest ja funktsionaalsusest.

Lõige, mis rõhutab naise figuuri
Mugav materjal, mis laseb nahal hingata
Kõrge vöökoht
Tugevndatud õmblused

VAATA ROHKEM
SPECIAL EDITION

Kujutage ette, et suudate säilitada LELOSI esmaklassilise mugavuse, mida olete siiani armastanud, väljendades samal ajal oma ainulaadset stiili. Meie Special Edition kollektsiooniga saate teha just seda! Special Edition on täiuslik segu mugavusest ja moest – see on teie uus valik, kui soovite teiste seas silma paista. Täiendavate disainidetailidega saate lisada oma igapäevaellu elegantsi. Kuid see kollektsioon pole mõeldud niisama näitamiseks – see on loodud teie mugavust silmas pidades, et tunneksite end sama hästi, kui välja näete.

Mugav elegants
Kuumust reguleerivad kiud
Veniv ja niiskust imav materjal, mis laseb nahal hingata
Ainulaadse patenteeritud disainiga

VAATA ROHKEM

SPORDIKOLLEKTSIOON MOVE


MOVE spordikollektsioon – neile, kellele meeldib vaba aega aktiivselt veeta samal ajal suurepärane välja nähes. Käite metsas jooksmas, mägedes matkamas või mere ääres rulluisutamas? Meie LELOSI MOVE kollektsioon on suurepärane kõigi teie tegevuste jaoks. Kollektsioon jaguneb kahte kategooriasse: klassikaline MOVE ja Seamless MOVE.

Klassikalised MOVE retuusid on kõrge vöökoha, äratuntava soonikust materjaliga ja ilma esiõmbluseta. Need kuuluvad keskmise kompressiooni tasemega retuuside hulka. See tähendab, et retuusid sobivad ideaalselt keskmise intensiivsusega treeninguteks ning on vaatamata heale toele siiski ka väga venivad ja pehmed. Neid on saadaval erinevates värvikombinatsioonides ja kahes eri pikkuses - capri ja long. Lisaks saate neile valida ka sobituvad topid.

Seamless MOVE on valmistatud ühest kangatükist, mis tagab tihedama sobivuse. Retuusid on kõrge vöökohaga ja venivast materjalist. Saadaval on kolm kompressiooni taset, mis tähendab, et leiate mudeleid nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka kõige intensiivsemateks treeningvormideks. Samuti nagu klassikaline MOVE, pakub ka MOVE Seamless laia valikut soonikust retuuse ja sobivaid toppe. Oleme oma kollektsiooni lisanud ka mudelid, millel on peput rõhutav õmblus ning millel on armsad aukudega detailid.
Klassikaline MOVE

Klassikalised MOVE retuusid on valmistatud ainulaadsest soonikust materjalist, millel on keskmine kompressiooni tase, mis kujundab edukalt sinu figuuri.

Sooniline materjal, mis on kompressiooniefektiga ja kujundab sinu figuuri
Kõrge vöökoht, mis kallistab kõhtu
Esiõmblus puudub
Paindlik 4-suunaline venitus võimaldab liikumisvabadust

VAATA ROHKEM

MOVE Seamless

Meie MOVE Seamless kollektsioon on loodud sobima iga naise ja tema treeningstiiliga.

Mugav veniv materjal
Õmblusteta disain
Kõrge komplimenteeriv vöökoht
Kuivab kiiresti

VAATA ROHKEM


KOMPRESSIOONI TASEMED


MOVE kollektsioonist leiate 3 kompressioonitasemega retuusid: kerge, keskmine ja kõrge. Kerge kompressioonitasemega retuusid on väga pehmed ja venivad, mistõttu sobivad ideaalselt madala intensiivsusega treeninguteks ja igapäevaseks kasutamiseks. Keskmise kompressiooniga retuusid sobivad ideaalselt keskmise intensiivsusega treeninguteks, kuna pakuvad tuge, olles samas venivad ja pehmed. Suurima kompressiooniga retuusid pakuvad maksimaalset tuge ja on seetõttu suurepärane valik ka intensiivsemate treeningvormide jaoks.

MOVE FUNKTSIOONID


LÕIKED JA PIKKUSED


Uute riiete ostmisel on oluline valida õige suurus. LELOSI pakub laia valikut suurusi – stiilis järeleandmisi tegemata. Valige erinevate pikkade retuuside, lühikeste hottyde, lühikeste pükste, bermuda ja caprite ja klassikaliste pikkade retuuside vahel. Lisaks klassikalistele pikkustele oleme rikastanud valikut veidi lühemate ja pikemate versioonidega ning lisanud lisasuuruse (4XL). Pikendatud mudelid on tavamudelitest 6 cm pikemad, lühendatud mudelid aga 6 cm lühemad. Igal tootel on suurustabel, mis aitab valida õige suuruse.


KLIENDI TAGASISIDE

Need on minu jaoks siiani parimad retuusid ning mul on neid juba ei rohkem ega vähem, kui 30. Mulle meeldib neid tööl kanda.
Natasha K.
Olen LELOSI retuusidega väga rahul, kannan neid iga päev. Need on super pehmed ja mugavad ning erinevaid värve ja mustreid mille vahel valida on palju.
Simone G.
Mul on juba 50 LELOSI toodet ja ostan neid tuleviks veelgi. Need tekitavad kerge ja enesekindla tunde. Aitäh, et olemas olete 😊
Daniela C.