Kasutades sooduskoodi LELOSI35, saad teise eseme puhul -35% allahindlust Kui ostad rohkem kui 90 € eest, siis lisame kaasa kingituseks LELOSI peapaela 🎁 Avasta viimased tooted! 👀

LELOSI Original


Täiuslikkust ei pruugi olla olemas, kuid meie LELOSI-s oleme sellele väga lähedale jõudnud. Meie tooteid iseloomustab materjali pehmus, mugavus ja erakordne vastupidavus. LELOSI tehiskiud on parim lähenemine looduslikule orgaanilisele siidile. Õrnad, kuid äärmiselt vastupidavad kiud on disainitud nii, et need sobiksid nagu teine nahk, ning kerge materjal võimaldab teil liikuda ilma piiranguteta.
HINGAV MATERJAL
SUUREPÄRANE ELASTSUS
AINULAADSED PATENTEERITUD DISAINILAHENDUSED
SOOJUST REGULEERIVAD KUID
Saladuseks on materjal

LELOSI kiud on loodud loodusliku materjali rekonstruktsioonina ja ühendab endas siidi tugevuse, õrnuse ja pehmuse, koos rõhutatud vastupidavuse ja elastsusega, mis aitavad kaasa jätkusuutlikule kasutusele. Innovatiivne membraan loob õhuvoolu ja imeb niiskust, pakkudes pikaajalist mugavust mitmetes erinevates olukordades. Mitmete paranduste ja praktiliste kasutajatestide abil oleme viinud kogu protsessi sellisesse etappi, kus meie materjalid on valmis ennast näitama kogu maailmale. Pakume eksklusiivset mugavust meie kasutajatele, kes tahavad ainult parimat.

Uuenduslik mõtteviis kangastest


Usume, et kaasaegse teaduse abil saab looduslike kiudude rekonstrueerimine asendada siidikiude ning neid parandada ja tugevdada tehnoloogiliste protsesside abil. Nii nagu maailma tippkokad loovad roogade jaoks oma maitseainesegud, oleme ka meie valinud materjalid, mis tänu unikaalsete omaduste kombinatsioonile pakuvad ülimat mugavust. Nii saimegi kõige pehmema, tugevama ja samal ajal kõige mugavama kanga, mis on meie rõivatootmise aluseks.
Mis avaldab teile kõige rohkem muljet?

  • LELOSI kiudude taevalik mugavus
  • Veniv, hingav ja niiskust juhtiv materjal
  • Tuntud LELOSI kvaliteet
  • 0% läbipaistvus, kükkidega tõendatud
  • Üle 800000 õnneliku kliendi
  • Suur valik piiratud koguses disainilahendusi

Mugavus tuleb esimesena

Kiirmoe nõiaringis, millel on suur mõju keskkonnale ja inimestele, on oluline arvestada rõivaste eluea pikenemisega. Seetõttu püüame muuta LELOSI rõivad jätkusuutlikuks ja korraliku hoolduse korral vastupidavaks ka nõudlikumates tingimustes. Erilist rõhku paneme elastsusele ja mugavusele. Meil sai küllalt sellest ,et me ei vaja enam riideid, mis on hommikul liiga kitsad ja päeva lõpuks liiga lõdvad, ajavad naha sügelema ja on läbikumavad. Meie riietega olete värske, noor ja energiat täis.

Kui mugavusest saab teie stiil

Oluline osa heaolust on ka hea välimus, seega pöörasime erilist tähelepanu loomingulistele moedisaineritele, kellel on erakordsed ideed. Ainulaadse disaini ja LELOSI kiudude ületamatu täiuslikkuse kombinatsioon tagab parima kogemuse, mida suur hulk rahulolevaid kasutajaid kinnitab ikka ja jälle. Meie mudeleid toodetakse piiratud koguses ja rõhutades kvaliteeti.

LELOSI – Innovatiivne mood

Meie LELOSI-s pöörame suurt tähelepanu arengule ja innovatsioonile tekstiilivaldkonnas. Me usume, et meie kliendid väärivad kompromissitut kvaliteeti, mistõttu on meie tooted disainitud jätkusuutlikkuse ja mugavuse visiooniga, muutes need ka keskkonnasõbralikuks. Meie motiiviks on paremad kiud, mis võimaldavad meie rõivaste kandjale mugavamat elu.

KLIENTIDE ARVUSTUSED
Ma arvan, et ühelgi kaubamärgil ei ole paremaid tooteid kui LELOSI. Kõik pidžaamad on ilusad, mugavad ja väga vastupidavad. Näevad hämmastavalt head välja isegi pärast mitut pesu. Soovitan neid absoluutselt kõigile! - Proovige seda ja uskuge mind, et ühest tootest ei piisa ;)
Kitti D.
Nad on täiuslikud! Mul on 4 paari, väga pehmed ja mugavad. Suurepärane kodus viibimiseks, treenimiseks või jalutamiseks. Ka mu sõbrad olid väga õnnelikud, kui ma neid sünnipäeva puhul üllatasin :slightly_smiling_face: Nii et LELOSI on ka suurepärane kingitus.
Sarah L.
LELOSI on mu lemmikbränd, olen ostnud juba kolmed retuusid ja mulle meeldivad ka pidžaamad. Istub korralikult ja ei takista taljet. Kõikidel toodetel on kõrge vöökoht, mis on nii pehme, kuid siiski vormib kuidagi keha. Armastan ka nende dresse, au värvikombinatsioonide eest!
Anna D. C.