Kasutades sooduskoodi LELOSI25, saad teise eseme puhul -25% allahindlust 🎁 Iga üle 100 € tellimusega kaasa tasuta kingitus! 🎁 Suvekampaania pikendamine! Veelgi rohkem tooteid! ☀️ TASUTA transport ostule üle 80 €

Rõhutage oma loomulikku ilu LELOSI korrigeeriv pesu BEEŽ KOLLEKTSIOON STELLA MUST KOLLEKTSIOON OLYMPIA TUMEBEEŽ KOLLEKTSIOON DIVINA

Iga teie keha kumerus on tunnistus teie unikaalsusest. Kuid mõnikord ihkame neid kumerusi veelgi rohkem kujundada. LELOSI korrigeeriva pesu kollektsioon on loodud naistele, kes soovivad laitmatut siluetti mugavuses järeleandmisi tegemata.

See kollektsioon on täiuslikkuse ja funktsiooni kehastus. Iga toote eesmärk on muuta teid saledamaks, rõhutada teie keha loomulikke võlusid ja meisterlikult varjata puudusi. See ei puuduta ainult keha vormimist; see tähendab end enesekindlamini tundmist.
Avasta veatu mugavuse ja laitmatu stiili võlu
Sest sa väärid iga päev oma parimat välimust ja enesetunnet.
BRALETTE

Sellel pull-over stiilis topil on spetsiaalne lõige rindkere toetamiseks, sisemise silikooniga aluspael, mis takistab rullumist, ja reguleeritavad rihmad, mis tagavad teile püsiva mugavuse ja kindla silueti.

Alusriba sisemise silikooniga, et vältida rullumist
Reguleeritavad rihmad

VAATA ROHKEM
ALUSPÜKSID

Kogege täiuslikku mugavuse ja enesekindluse segu meie korrigeerivate kombineede/püksikutega. Kõrge vöökoha ja sihipärase kompressiooniga püksikud kujundavad teie kõhtu ja taljet ning sisesilikooniga aluspael tagab nende paigal püsimise.

Vormib kõhtu ja taljet
Alusriba sisemise silikooniga, et vältida rullumist

VAATA ROHKEM
LÜHIKESED PÜKSID

LELOSI korrigeerivatel lühikestel pükstel on kõrge vöökoht ja sisesilikooniga aluspael, mis takistab rullumist ja tagab õmblusteta välimuse. Meie vormimiseks mõeldud ja hõõrdumist takistava efektiga sihipärase kompressiooniga korrigeerivad püksid tagavad mugava ja saleda silueti kogu päevaks.

SVormib kõhtu ja taljet
Hõõrdumisvastane toime

VAATA ROHKEM
ALUSSÄRK

Tutvustame meie korrigeerivat alussärki: kõhtu kujundava efekti, sisemise silikoonist aluspaela ja reguleeritavate rihmadega on see ideaalne valik mugavuse tagamiseks kogu päeva jooksul ja seda saab kanda rinnahoidjaga või ilma. Meie spetsiaalne lõige pakub rinnale erakordset tuge ja määratlust, muutes selle garderoobi kohustuslikuks osaks.

Kõhtu vormiv toime
Saab kanda rinnahoidjaga või ilma

VAATA ROHKEM
KOMBINEEKLEIT

Kui riietus nõuab täielikku silumist rinnast põlvedeni, on LELOSI vormiv kleit teie parim valik. Reguleeritavate rihmade ja spetsiaalse rinnatoega pole teil vaja muretseda ühegi ebatäpsuse pärast, mis välimust võiks rikkuda.

Suunatud teie kõhu ja talje veatuks välimuseks
Spetsiaalne kudum rinna toetamiseks ja määratlemiseks

VAATA ROHKEM
ALUSSÄRK

Meie korrigeeriv bodi muudab mängu: see on loodud pakkuma kõhtu vormivat efekti koos sihipärase kompressiooniga, et kujundada teie kurve. Lisaks tagavad reguleeritavad rihmad kohandatud istuvuse terve päeva jooksul.

Kõhtu vormiv toime
Spetsiaalne kudum rinna toetamiseks ja määratlemiseks

VAATA ROHKEM

Shapewear kombineekleit Stella

32.00 €

Shapewear aluspüksid Stella

24.00 €

Shapewear lühikesed püksid Stella

26.00 €

Shapewear bralette Stella

20.00 €

Shapewear korrigeeriv body Stella

39.00 €

Shapewear alussärk Stella

26.00 €

Shapewear lühikesed püksid Olympia

26.00 €

Shapewear korrigeeriv body Olympia

39.00 €

Shapewear bralette Olympia

20.00 €

Shapewear kombineekleit Olympia

32.00 €

Shapewear aluspüksid Olympia

24.00 €

Shapewear alussärk Olympia

26.00 €

Shapewear lühikesed püksid Divina

26.00 €

Shapewear aluspüksid Divina

24.00 €

Shapewear korrigeeriv body Divina

39.00 €

Shapewear kombineekleit Divina

32.00 €

Shapewear bralette Divina

20.00 €

Shapewear alussärk Divina

26.00 €